Firma KOMORNICZAK działa od 1992 r. Jest to firma rodzinna. Obecnie są to dwa zakłady pogrzebowe mieszczące się w Puławach i Stężycy. Nasza firma to również dwie kwiaciarnie znajdujące się na terenie Dęblina i Stężycy. Przez ponad 20 lat działalności w branży udało się nam zdobyć bezcenne doświadczenie oraz szacunek i zaufanie klientów. Jesteśmy z tego dumni. Firma oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, przykładając wagę do każdego szczegółu. Dysponujemy najnowocześniejszym wyposażeniem, a najwyższa jakość jest u nas standardem. Oferujemy także usługi kamieniarskie w pełnym zakresie. Chcemy, aby nasze doświadczenie w tak trudnych chwilach służyło Państwu pomocą.

„KOMORNICZAK" - rewolucja w puławskiej branży pogrzebowej

Jesteśmy przekonani, że takiej firmy w Puławach jeszcze nie było. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym - europejskim poziomie. Od dawna przyglądaliśmy się puławskiemu rynkowi usług pogrzebowych i uznaliśmy, że czas stworzyć tu firmę, która sprosta wszelkim wymaganiom mieszkańców. Życzenie rodziny zmarłego wyznacza granice możliwości naszego przedsiębiorstwa - jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Latami zdobywaliśmy bezcenne w tym zawodzie doświadczenie. Mąż Jan jest znakomitym kamieniarzem i uznanym przedsiębiorcą pogrzebowym. Tym, co nas wyróżnia, jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły - tu wszystko musi być najlepszej, jakości, począwszy od pięknie wyposażonych sal pożegnań, eleganckich karawanów, żałobników w uniformach, na jedwabnych szarfach zdobiących wieńce kończąc.

Profesjonalne wykonywanie usług pogrzebowych jest dla nas równie ważne, jak szacunek dla żałoby członków rodziny zmarłego. To dlatego nasi klienci otrzymują w jednym miejscu kompleksową usługę. W tych trudnych chwilach nie muszą się martwić o przygotowanie ceremonii. Zajmujemy się wszystkim - nawet kredytowaniem zasiłków pogrzebowych.

Firma może zadbać o miejsce pochówku, bo oferujemy usługi grabarskie, wykona pomnik i inne prace kamieniarskie, przygotuje ceremonię pogrzebową z oprawą muzyczną. Mamy bardzo duży wybór trumien i urn, kolekcje ubrań, zapewniamy także piękne kwiaty i nagłośnienie. Dla potrzeb klientów, którzy zamawiają w naszej firmie pogrzeb, oferujemy bezpłatną chłodnię. Przygotowujemy pogrzeby katolickie, ale też wszelkich innych wyznań oraz ceremonie świeckie. W ofercie mamy transport krajowy i międzynarodowy, a także kremację zwłok (w Stalowej Woli i Wyszkowie).

"KOMORNICZAK" Zakład Pogrzebowy to też dwie własne, klasycznie urządzone sale pożegnań - mniejsza na 40 osób, a większa na 100 (rodziny mogą w każdej chwili spotkać się ze swoimi bliskimi) oraz kilka karawanów, w tym zakupione ze środków unijnych bardzo efektowne fiat scudo i najnowszy model mercedesa E 212 - limuzyna. Pozyskanie unijnych funduszy pozwoliło nam również na urządzenie chłodni na 24 ciała oraz nowoczesnego prosektorium. Nasza firma może współpracować z prokuraturą. Możemy świadczyć usługi dla Zakładu Medycyny Sądowej, gdyż mamy znakomite warunki do wykonywania sekcji. To wszystko sprawia, że nasz nowo otwarty przy ul. Rybackiej 4 zakład pogrzebowy jest firmą, której nie powstydziłyby się państwa Zachodniej Europy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy nastawieni na zamożnych klientów. Przygotujemy pogrzeb dla każdego i na każdą kieszeń.

Iwona i Jan Komorniczak - właściciele firmy Zakładu Pogrzebowego "KOMORNICZAK".